Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
Ve İnteraktif Medya İnternet ve Tanıtım Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ve İnteraktif Medya İnternet ve Tanıtım Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yetkili

Erdal Güler

Telefon

(342) 221 0370

Gsm

(532) 608 8118

Web Sitesi

www.vemedya.com/

Gaziantep Üniversitesi Kampüs içi , Teknopark Burç Yolu 4-A Blok Kat:2 No:201

Şehitkamil/GAZİANTEP

"Ve Medya" 2003 yılından beri alanında hizmet veren bir internet ve iletişim firmasıdır. Hizmet süreci içinde her projeyle kendine ve müşterilerine katkı sağlayan VEMEDYA, bilgi birikimini ve tecrübesini arttırmakta, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve iş ortaklarına doğru çözümleri sunabilmektedir.

Çalışma prensibimiz, doğru çözümleri doğru şekilde ve zamanda hayata geçirmek ve bu doğrultuda dinamik ve üretken bir yapıyı sağlamak ve korumaktır. Bu çerçevede, dinamik, canlı ve üretken kimliğimizi profesyonel ve metodik bir çalışma düzeninde hizmetinize sunmaktayız.

"Ve Medya" özellikle internet tabanlı olarak tasarım, yazılım geliştirme ve uygulama hizmetleri sunan, uzmanlığı olan alanlarda verimlilik odaklı ve akılcı yaklaşımlarıyla Gaziantep'te sektörünün öncü firmalarından biridir.

Kurumsal yaklaşımını yaratıcı ve dinamik kimliği ile bütünleştiren VEMEDYA, günümüzün ve geleceğin iletişim ortamı olan internette birlikte çalıştığı firmalara verimlilik ve üretkenlik yolunda doğru adımlar atmasında yardımcı olmaktadır.

İhticayınız olan her an "Ve Medya" sunduğu hizmetler ve bilgi birikimiyle çözümleyici ve yönlendirici iş ortağınız olarak yanınızda olacaktır. Hizmet anlayışımız, uzun soluklu ilişkiler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillenmektedir.

"Ve Medya" e-iş danışmanları ve bilişim uzmanlarından oluşan yetkin kadrosu ile, müşterilerine çözüm ve hizmetler sunar. E-iş ve bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek hedefe ulaşan e-dönüşüm projelerini başarıyla gerçekleştirir. Müşterisine yüksek fayda sağlayan e-iş uygulamalarını hayata geçiren VEMEDYA, "başarıyı" sunduğu çözüm ve hizmetler sonucu, müşterinin elde ettiği kazanç olarak tanımlar.

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
teşekkürler http://www.tamirediyorum.net
tamirediyorum.net9 Nis 2018 22:02:40