Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
Çobanoğlu Evden Eve Taşımacılık

Çobanoğlu Evden Eve Taşımacılık

Yetkili

İbrahim Yaşar

Telefon

(034) 223 0945

Gsm

(506) 614 5414

Çobanoğlu evden eve taşımacılık, Gaziantep evden eve taşımacılık ve nakliyat sektörüne 2000 yılında adım atmıştır. Çobanoğlu evden eve nakliyat firmamız Gaziantep merkez olmak üzere bir araç 6 elemanla şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetine başlamıştır.

Yaptığı hizmetlerle müşteri memnuniyeti ilkesiyle vizyonu ve misyonuna yön veren iş ahlakıyla şuanda bünyesinde çalışan tam donanımlı 3 araç ve bir teleskopik asansörlü araç barındırmaktadır. Ayrıca 3 tane tam donanımlı şehirler arası evden eve aracımızda Çobanoğlu evden eve taşımacılık firmamız güvencesiyle müşterilerimize sınırsız hizmeti götürmektedir.

Müşteri referansı aracılığıyla geleceğe bakış açısına sahip firmamızın misyonu ve vizyonu da Müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillenmektedir.

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübeyle yoğrulan uzman personelimiz sayesinde müşterilerimize sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmeye çalışıyoruz

Yorumlar (0)

Yorum Yaz