Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamaşır görmek, hayatınızda bazı yenilikler olacağına, yeni ortamlara gireceğinize, hayatınıza yepyeni bir sayfa açacağınıza ve hayatınızı huzurlu bir şekilde idame ettireceğinize delalettir.

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir?
2 Haziran 2019 MyGaziantep

Rüyada Çamaşır Görmek Neye İşarettir?

Rüyada çamaşır görmek, hayatınızda bazı yenilikler olacağına, yeni ortamlara gireceğinize, hayatınıza yepyeni bir sayfa açacağınıza ve hayatınızı huzurlu bir şekilde idame ettireceğinize delalettir. Dileklerinizin gerçek olacağını, hem iş hem de özel hayatınızda hayallerinize bir adım daha yaklaşacağınızı, her zaman hayallerinizin peşinde olacağınızı bunun sonucunda çok mutlu olacağınızı işaret eder.


Rüyada birikmiş çamaşır görmek

Rüyada birikmiş çamaşır görmek, üşengeç biri olduğunuzu gösterir. Öyle ki, üşengeçliğinizden karşınıza çıkan fırsatları bile kaçırmaktasınız.


Rüyada ipte asılı renkli çamaşır görmek

Rüyada ipte asılı renkli çamaşır görmek, geleceğinizi daha küçükken kurmaya başlayacağınıza, gençlik yıllarınızda çok çalışacağınıza ve bunun meyvelerini yaşlanınca toplayacağınıza işarettir.


Rüyada dağınık çamaşır görmek

Rüyada dağınık çamaşır görmek, harama el uzatacağınızı, dinden uzaklaşacağınızı, kötü işler yapacağınızı, kimseye yardım etmeyeceğinizi tüm bunlar yüzünden kendinizin de hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınızı gösterir.


Rüyada çamaşır yığını görmek

Rüyada çamaşır yığını görmek, sizin için değerli olan birinin ölüm haberini alacağınızı, bu haberle birlikte adeta kahrolacağınızı belirtir.


Rüyada askılı beyaz çamaşır görmek

Rüyada askılı beyaz çamaşır görmek, her zaman ertelediğini hayallerinizin bir büyüğünüz sayesinde artık gerçekleşeceğini ve mutlu bir şekilde yaşayacağınız müjdeler.


Rüyada yıkanmış beyaz çamaşır görmek

Rüyada yıkanmış beyaz çamaşır görmek, ailenize bir adım daha yakın olacağınıza, onları gururlandıracak işler yapacağınıza ve işinizde çok başarı olacağınıza alamettir.


Rüyada çamaşır makinesi görmek

Rüyada çamaşır makinesi görmek, ibadetlerinizi eksiksiz yapacağınıza, haramla işiniz olmadığına,işinizde büyük başarılar elde edeceğinize ve zor zamanları atlatarak rahata ereceğinize vekalettir.


Rüyada beyaz çamaşır görmek

Rüyada beyaz çamaşır görmek, herkes tarafından sevilen ve saygınlık duyulan biri olduğunuzu ve işinizde başarılı olacağınızı gösterir.


Rüyada askılı çamaşır görmek

Rüyada askılı çamaşır görmek, aile içerisinde ufak tefek tartışmalar yaşayacağınıza, sorunlarınızdan sürekli kaçtığınıza evinizde bolluk ve bereketin hakim olacağına tabir edilir.


Rüyada yıkanmış çamaşır görmek

Rüyada yıkanmış çamaşır görmek, zorlu zamanları sabrederek atlatacağınıza ve ailenizin yardımıyla yeniden eski halinize döneceğinize alamettir.


Rüyada temiz çamaşır görmek

Rüyada temiz çamaşır görmek, başkaları hakkında iyi düşüncelerinizi gösterir. İnsanlarla güzel ilişkiler kurduğunuzu ve çok güzel bir kalbiniz olduğunu ifade eder.


Rüyada kirli çamaşır görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek, çeşitli sağlık sorunları yaşayacağınıza ve ihmal ettiğiniz, sonraya bıraktığınız konuların biriktiğine işarettir.


Rüyada çamaşır yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, gizlediğiniz tüm sırların ortaya çıkacağına ve bir yolculuğa çıkacağınıza vekalettir.


Rüyada çamaşır asmak

Rüyada çamaşır asmak, evinizde yaşanacak krizlerin çok uzamadan biteceğinin ve sevdiğiniz veya ailenizden ayrılacağınızın habercisidir.


Rüyada iç çamaşırı satın almak

Rüyada iç çamaşırı satın almak, yeni ortamlara girerek yeni arkadaşlıklar kuracağınıza delalettir.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz