Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Asma Yaprağı Toplamak nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sizler için bir araya topladık.

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
6 Haziran 2019 MyGaziantep

Rüyada asma yaprağı toplamak, kişinin eline geçecek şüpheli bir maldır. Bu rüya dikkatli olmazsanız haram işleyeceğinizin veya elinize helal olmayan bir paranın ulaşmasının göstergesidir.

Bazen de asma yaprağı toplayan kimse menfaat elde eder veya o kişiye büyük bir zattan çok hayırlı ve güzel bir nimet ulaşır.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen asma yaprağının farklı tabirleri vardır. bu rüya, bazen izzet ve şeref; bazen haram mal veya şüpheli para; bazı alimlere göre o ülkenin gireceği çetin bir savaşa; tayin olmaya veya terfi etmeye; bazen de husumete, kötülüğe veya kişinin birtakım sorunlar yaşamasına işarettir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında üzüm bağı gören kişi eğer bekarsa yakında evlenir veya kısmeti açılır. Üzüm bağı genellikle kadına yorumlanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, bir kadından menfaat elde eder veya rüya sahibine beklemediği bir kadından mal kalır. Bazen de üzüm bağı iş yaşamında başarılı olmaya, kazanç elde etmeye, terfiye veya makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyasında Yemyeşil Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında yemyeşil bir asma yaprağı gören kişi eğer erkekse çok hayırlı ve güzel bir kadınla, eğer kadınsa kudretli ve güçlü bir adamla evlenir. Bu rüya eşinizin çk hayırlı bir kimse olmasına ve ondan size ulaşacak mal ve paraya işarettir. Bazen de böyle bir rüya gören kimse zenginleşir, makam sahibi olur.

Rüyasında Sararmış Bir Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında sararmış bir asma yaprağı gören kişi, yakında bir hastalık geçirir. Bu rüya genellikle hastalıkla yorumlanır. Bazı alimlere göre ise sararmış asma yaprağı, kötü bir kadınla evlenmeye veya evlilik hayatınızda yaşayacağınız bazı sorunlara; hanımınızla yaşayacağınız birtakım tartışmalara da yorumlanır.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz