Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te aradığınız her şey

Gaziantep nöbetçi eczaneler Gaziantep hastaneler Gaziantep resmi kurumlar Gaziantep firmaları Gaziantep seyahat acentaları Gaziantep çiçekçiler Gaziantep benzin istasyonları
Kurt Kumaş San. ve Tic. A.Ş.

Kurt Kumaş San. ve Tic. A.Ş.

Telefon

(034) 233 7457

2.OSB 83228 Nolu Cadde No : 16 Başpınar Gaziantep

Şehitkamil/GAZİANTEP

Firmamız 1970’li yılların başında pamuk işletme tesisi ile faaliyete başlamıştır. Takip eden yıllarda Open-End iplik üretim yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiren firmamız, kısa sürede pazarda aranan marka haline gelmiştir. Open-End üretimindeki yüksek kalite ve markasını 2000’li yılların başına kadar başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. 2000’ li yılların başında devredip gelişmekte olan Spunbond Nonwoven konusunda yatırım kararı almıştır. Open-End tesisindeki 40 yıllık sanayi ve ticari tecrübelerini, iş kültürünü, kalite ve müşteri memnuniyetini yeni oluşan bu sektörde harmanlayarak farklılık yaratmıştır. 2. Organize Sanayi Bölgesi Gaziantep’te 25,000 m² alan üzerinde 15,000 m² si kapalı olan tesiste faaliyetlerine devam etmektedir.

Son teknolojiyi takip eden firmamız Türkiye de ki en kaliteli Spunbond Nonwoven kumaşını üretmek için sürekli Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojileri ülkemize getirerek en iyi ürünü üretme politikası ile yatırımlarına devam etmektedir. Firmamız 14,000 ton/yıl kapasiteye sahip olup, 10 gr/m²-180 gr/m² aralığında farklı aplikasyonlarda üretim yapabilmektedir. Firmamız ürünleri arasında S, SS, SMS, SMMS Nonwovenlar bulunmaktadır.İsteğe bağlı olarak PP Spunbond + PP veya PE lamine desen, baskı gibi kumaş üzeri farklı uygulamalar yapılmaktadır.

Bir çok renk grubunda, U/V katkılı, hijyenik, anti statik, yanmaz kumaşların üretimi son teknoloji ile yapılmaktadır. Sürekli olarak müşteri isteklerini karşılama arzusu içerisinde olan firmamız ISO 9001:2000 ve Oeko-Tex Standart 100 sertifikaları sahibidir. Dünya’da ve Türkiye’de birçok marka ve firmanın tedarikçisi olan firmamız sürekli kalite yükseltme politikası ile yoluna devam etmektedir.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz