Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

GASİMEP öğrencilerinden Kuvay-i Milliye tiyatro gösterisi

Bu meşalenin çok daha fazla gencimizin yolunu aydınlatacağına inanıyorum.

GASİMEP öğrencilerinden Kuvay-i Milliye tiyatro gösterisi
22 Haziran 2019 MyGaziantep

-GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:

-“BU MEŞALENİN ÇOK DAHA FAZLA GENCİMİZİN YOLUNU AYDINLATACAĞINA İNANIYORUM” 

Gaziantep Sanayici İşbirliğinde Mesleki Eğitim Projesi (GASİMEP) kapsamında istihdam edilen öğrenciler tarafından, Kuvay-i Milliye Tiyatro Oyunu sergilendi.

Şehit Hüseyin Gümüş İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen gösteriye, Vali Yardımcısı Cengiz Ayhan, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necip Kafadar, GSO Yönetim Kurulu Üyeleri Başar Küçükparmak, Hakan Aslansoy, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GASİMEP’in birinci yılını doldurduğunu belirterek, projenin önümüzdeki yıl daha da fazla öğrencinin katılımıyla devam edeceğini söyledi.

Tiyatro gösterisinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünverdi, “Büyük emek harcayan çocuklarımızı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Adnan Ünverdi konuşmasının devamında, “Son yıllarda meslek liselerimizin daha aktif hale gelmesi ve aranan elemanların yetiştirilmesi konusunda profesyonel bir yaklaşım sergiliyoruz. Çok şükür verdiğimiz çabaların neticelerini de alıyoruz. Gençlerimiz hem okullarına devam ediyor, hem işletmelerde meslek öğreniyor” diye konuştu.

“Mesleki eğitim konusunda yakılan bu meşalenin çok daha fazla gencimizin yolunu aydınlatacağına inanıyorum” diyen Adnan Ünverdi, “Biz bir meşale yaktık, gençlerimiz artık daha mutlular. Eğitimle birlikte iş hayatlarını da kurgulayabiliyorlar. Öğrendikçe özgüvenleri artıyor, yeni bir şeyler yaptıkça geleceğe daha güvenle bakıyorlar. Bir yılda çok mesafe kat ettik. İnşallah biz bu süreci daha da geliştirip, daha da güzel işlere hep birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Adnan Ünverdi’nin konuşmasının ardından tiyatro oyunu sergilendi. Büyük beğeni toplayan ve izleyiciler tarafından ayakta alkışlanan tiyatro gösterisinin ardından, öğrencileri tiyatro gösterisine hazırlayan Kübra Özdemir’e plaket takdiminde bulunuldu.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz