Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Belkıs Yağ, global bir marka olma yolunda ilerliyor

Yurt içi ve yurt dışı yemeklik rafine yağ sektöründe ülkemizi başarı ile temsil eden Belkıs Yağ, Dubai'de düzenlenen Gulfood 2022 gıda ve içecek fuarına katıldı.

Belkıs Yağ, global bir marka olma yolunda ilerliyor
16 Şubat 2022 MyGaziantep

ÜLKEMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDİYORUZ

Belkıs Yağ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt, Gulfood 2022 ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Gerek fuar organizasyonu gerekse de firmamız açısından başarılı bir fuar oldu. Gıda sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonlarından biri olan Gulfood, büyük ölçüde bizim pazarımıza hitap ediyor. Ortadoğu, Orta Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere farklı coğrafyalardan ziyaretçilerin ve alım heyetlerinin katıldığı fuarda ülkemizi yemeklik rafine yağ sektöründe başarı ile temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Karam ve Belkıs markaları ile yurt içinde ve dışında her geçen gün pazar payını genişlettiklerine dikkat çeken Belkıs Yağ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Kadir Özyurt, şunları söyledi:

GULFOOD 2022 ÇOK BAŞARILI GEÇTİ

"Yemekli yağ sektöründe yaklaşık çeyrek asırlık bir geçmişe sahibiz. Her geçen gün bir taraftan ürün yelpazemizi genişletirken, diğer taraftan da marka bilinirliğimizi ve özellikle de dış pazarlardaki pazar ağımızı büyütmek için çalışıyoruz. Bunun için de sektörümüzle ilgili fuarları önemsiyoruz. Özellikle Gulfood gibi sektörümüzdeki dünyanın en prestijli fuarlarına katılmaya özen gösteriyoruz. Geçmiş yıllarda da bu fuara katıldık. Bu yıl fuarda diğer yıllarda görmediğimiz bir canlılık var, hareketlilik var. Alım heyetlerinin pandemi döneminde ertelenen siparişleri verdiğini görüyoruz.

GLOBAL BİR MARKA OLMAYI HEDEFLİYORUZ

Belkıs Yağ olarak Gulfoood 2022'de açtığımız standımızda sergilediğimiz ürünlerimiz gerek içerik, gerekse de ambalajı ile ziyaretçilerden tam puan aldı. Belkıs Yağ olarak başarımızda yenilikçi bir anlayışla hareket etmenin büyük payı bulunuyor. Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarımızla da tüketicilerin talep ve beklentilerine uygun üretim yapmak için çaba gösteriyoruz. Bu konuda başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında ürünlerimize gösterilen ilginin sürekli arttığını görüyoruz. Temel hedefimiz global bir marka olarak, ülkemiz ekonomisine daha fazla katkıda bulunmaktır."

Yorumlar (0)

Yorum Yaz