Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep’in en güçlü kadınları Sanko Park'ta

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında Sanko Park Alışveriş Merkezinde, “Ekonomide Üretime Katılan Eller Projesi’’ konulu etkinlik düzenlenecek...

Gaziantep’in en güçlü kadınları Sanko Park'ta
2 Mart 2017 İHA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında Sanko Park Alışveriş Merkezinde, “Ekonomide Üretime Katılan Eller Projesi’’ konulu etkinlik düzenlenecek.

Sanko Park Alışveriş Merkezinde, 4-5 Mart tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte, girişimci kadınlara ücretsiz sağlanacak alanda 60 stant kurulacak. Stantlarda ahşap boyama eşyalar, Antep işi nakış, el işi, takı ve giysilerin yanı sıra pasta, börek ve yuvalama gibi yöresel yiyecekler satışa sunulacak.

Sosyal sorumluluk projelerini her anlamda destekleyen Sanko Park Alışveriş Merkezi, kadınların kendi geçim kaynaklarını geliştirmesi, girişimci ve azimli yönlerini öne çıkarmaları için düzenlenen sergiye bütün Gaziantep halkını bekliyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz