Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te yemek yiyebeleceğiniz seçkin lokantalar, restoranlar, kafetaryalar

Küşlemeci Kebaphan

Küşlemeci Kebaphan

Restoran
(0342) 322 88 88
Web Sitesi

www.kuslemekebaphan.com

Instagram

https://www.instagram.com/kuslemekebaphan/

Foursquare

https://tr.foursquare.com/v/k%C3%BC%C5%9Fleme-kebaphan/5565bb63498ef2f275fcce87

Tarihi İpekyolu Üzeri Başpınar / GAZİANTEP

Küşlemeci Hüseyin Usta 1990 yılında Gaziantep’in Suburcu mahallesinde 4-5 masalık ilk dükkanını açtı. Et’i özenle seçip, çok az bulunan Küşleme etini farklı baharatlarla harmanlayarak yeni tatlar keşfetti. 1999 yılından bu yana tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan yerinde antep küşlemesini, kuşbaşıyı ve diğer tüm kebap çeşitlerini saygıder misafirlerine sunarak, geleneği bozmadan ülkemizin sanatçılarına, devlet adamlarına ve tüm misafirlerine ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. 

Küşleme Kebaphan mükemmel lezzetlerini tarihi dokuyla birleştirerek şu anda 250 masalık tarihi han da özenle hazırlanmış kebap çeşitleri ve yöresel yemeklerle damaklardaki lezzet şölenini devam ettirmektedir. 

"Nefsin Et’e doyduğu yer" sözünün bizim için söylenmiş olduğu bir gerçektir. Küşleme kebabını mükemmel titizlikle ve özenle hazırlamasıyla ünlenen Küşlemeci Hüseyin Usta, bu geleneği oğulları ile birlikte sürdürmektedir. Çünkü Küşlemeci Hüseyin Usta ve oğulları misafirperverlikleri ile her an işlerinin başındadır.

Özellikler

Dış MekanTerasAçık - Kapalı Salon TercihiÖzel SalonlarLüks Yemek

Yorumlar (0)

Yorum Yaz