Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Zirve Erkekler Süper Ligde de Polisgücü’nün 2 – 1

Erken final olarak nitelendirilen derbi mücadelesinde Gaziantep Polisgücü, birinci etabın lideri Nizip Zeugma’yı mağlup ederek zirvenin yeni sahibi oldu.

Zirve  Erkekler Süper  Ligde de  Polisgücü’nün 2 – 1
16 Mayıs 2022 MyGaziantep

Aynı zamanda Gaziantep’in en güçlü iki ekibinin karşı karşıya geldiği zorlu mücadele de Gaziantep Polisgücü birinci etabı Reza Norouzzadeh’in golü ile önde kapattı. İkinci etapta Nizip Zeugma Müslüm Ekinci ile eşitliği sağlarken mücadelenin ilk yarısı 1 – 1 eşitlikle sonuçlandı. Üçüncü etapta her iki ekibin çabası sonucu değiştirmedi. Son çeyrekte Hokeyin Kaplanları Reza Norouzzadeh ile bir kez daha öne geçti ve liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu

ŞAMPİYONLUK GELECEK

Nizip Zeugma ile oldukça zorlu bir karşılaşmaya çıktıklarını ifade eden Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, “Kadınlar Açık Alan Süper Liginde olduğu gibi Erkeklerde de aynı şekilde yolumuza sağlam adımlarla ilerliyoruz. Ligin en güçlü ekipleri arasında yer alan Zeugma’yı mağlup ederek en önemli engeli aşmış durumdayız. Kalan maçlarımızdan da seri galibiyetler elde ederek bir şampiyonluk hikayesini daha yazmak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz