Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Tarihi Kaf Konak ve Rukiye Restoran Yenilenen Yüzüyle Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden gezginlerin Bartın’daki uğrak noktası Kaf Konak Butik Oteli ve Rukiye Restoran, aynı zamanda kurumsal ve özel birçok buluşmaya da ev sahipliği yapıyor.

Tarihi Kaf Konak ve Rukiye Restoran Yenilenen Yüzüyle Ziyaretçilerini Ağırlıyor
11 Mayıs 2019 MyGaziantep

Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden gezginlerin Bartın’daki uğrak noktası Kaf Konak Butik Oteli ve Rukiye Restoran, aynı zamanda kurumsal ve özel birçok buluşmaya da ev sahipliği yapıyor. Bartın kentinin ruhuna, konağın tarihi kimliğine, tipolojisine, yapısal izlerine sadık kalarak, günümüz konfor ve teknoloji bileşenleriyle biçimlendirilmiş odalarıyla Bartın ziyaretleri için uygun bir konaklama hizmeti sunan Kaf Konak, bünyesindeki Rukiye Restoran’ın 120 kişilik kapalı alanı, alanında eğitimini almış uzman personeli ve Karadeniz’e özgü yeşilin tüm tonlarını barındıran geniş bahçesiyle değerli misafirlerini ağırlamaktan büyük keyif duyuyor.

Donanımlı ekibi ve zengin menüsüyle Rukiye Restoran…

Şehir merkezinde ama şehir gürültüsünden uzak bir alternatif sunan Rukiye Restoran’ın sabah kahvaltısıyla başlayan bir günü; öğle ve akşam yemeğiyle devam ediyor. 5 çaylarının, gün programlarının, aile ve arkadaşlara ayrılmış keyifli saatlerin vazgeçilmez adresi olan Rukiye Restoran 2019 yılı ile birlikte yenilenen servis anlayışı ile A La Carte hizmetinin yanında; iş yemeklerine, doğum günü partilerine, kına ve nişan organizasyonlarına, kokteyllere, nikah merasimlerine ve Bartın’ın geleneksel gündüz sünnet düğünleri gibi banket organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Safranbolu’ya 80, Amasra’ya ise sadece 20 km uzaklığında konumlanan restoranda haftanın belirli günleri canlı müzik programları yapılıyor ve zengin yemek menüsünün yanında yöresel ev yemekleri de servis ediliyor.

Üstün hizmet standartlarını korumak ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için personel gelişimine ve eğitimine de son derece önem veren Kaf Konak ekibi, bu süreçte mutfak personelini belirli periyotlarda Mutfak Sanatları Akademisi’ne eğitime göndermenin yanında tüm personeline hizmet içi eğitimler vererek kendilerini geliştirme olanağı sağlıyor.

Bir Asırlık Öyküsüyle Kaf Konak…

2010 yılında başlayan ve 5 senede tamamlanan restorasyon sürecinin ardından Kaf Konak Butik Oteli ve Rukiye Restoran olarak ilk misafirlerini 2015 yılında ağırlamaya başlayan işletme, aile yadigarını yeniden yaşama dönüştürme arzusundaki torunların önayak olmasıyla ve Kültür ve Turizm Bakanlığı, İl Turizm Kültür Müdürlüğü, TOKİ ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı hibe ve kredileriyle hayata geçirilmiş.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz