Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

İstanbul Bodrum Uçak Biletini Uyguna Nasıl Alırsın?

İstanbul Bodrum Uçak Biletini Uyguna Nasıl Alırsın?
24 Mayıs 2023 MyGaziantep

Muğla’nın turizm ilçesi olan Bodrum, doğa harikaları ve tarihin eşsiz eserleri ile doludur. Eski adı Halikarnassos olan Bodrum, M.Ö. 484 yılında doğan ve "Tarihin Babası" olarak bilinen Heredot‘a göre Dor‘lar tarafından kuruldu. Pers ve Roma etkilerinin görüldüğü ilçe özellikle yaz aylarında denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin adresidir. İstanbul’un gürültüsünden, şehir kirliliğinden ve kaosundan bıkanların soluğu aldığı Bodrum, doğa güzellikleriyle görenleri hayran bırakır. Tarihin izlerini eşsiz manzaraları ile süsleyen Bodrum planı her zaman iyi bir fikir olurken atılması gereken ilk adım İstanbul Bodrum uçak bileti bakmaktır. Seyahat planı yaparken en ucuz İstanbul Bodrum uçak bileti çok sık araştırılır. Bilet Dükkanı hem uygun fiyatlı uçak biletleri hem de adım adım Bodrum planı ile ziyaretçilerin işini kolaylaştırıyor. 

İstanbul Havalimanlarına Nasıl Gidilir? 

Tatil planı yapanlar uçak bileti aldıktan sonra en çok havalimanlarına ulaşımı merak eder. Uçağı kaçırmamak için en kolay ve doğru yolu seçmek son derece önemlidir. İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakası’nda yer alan Türkiye’nin ve dünyanın çok sayıda noktasına ulaşım sağlayan uluslararası bir havalimanıdır. Anadolu Yakası’nda oturan ve İstanbul Bodrum uçak bileti olan yolcular genelde bu havalimanını kullanır. Her gün milyonlarca yolcuyu varmak isteği noktaya götüren İstanbul Havalimanı’na şehir merkezinden çok sayıda ulaşım aracı bulunur. En çok tercih edilen ulaşım araçları ise; Havaİst servisleri, İETT otobüsleri, taksi ve araç kiralamadır. 

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı, Türkiye’nin ve dünyanın çok sayıda noktasına ulaşım sağlar. Pendik ilçesinde bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı uçuş yoğunluğu ile defalarca rekorlar kırarken şehir merkezinden çok sayıda ulaşım aracı bulunur. Adını dünyanın ilk savaş ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu Sabiha Gökçen’den alan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım; Havabüs, İETT otobüsleri ve taksi seçenekleri ile sağlanır. Bunun yanında aktarma kullanarak metro ve araç kiralama yöntemi de kullanılabilir. 

Milas - Bodrum Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı Muğla’nın Milas ilçesi sınırları içerisinde yer alır. Bodrum merkezi, Gümbet, Bitez, Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Göltürkbükü ve Torba gibi turizm noktalarına kolay ulaşım sağlaması nedeniyle Milas – Bodrum Havalimanı özellikle yaz aylarından uçuş yoğunluğu yaşar. Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine ve bölge ilçelerine ulaşım Muttaş, HAVAŞ, belediye otobüsleri, taksi ve araç kiralama şeklinde gerçekleşir.

Bodrum’un eşsiz güzelliklerine şahit olmak için https://www.biletdukkani.com/istanbul-bodrum-ucak-bileti adresini ziyaret ederek istediğinize göre bir tatil planlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz