Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

İMO'dan Bayram Kutlaması

İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Çeliktürk’den bayram kutlaması mesajı geldi..

İMO'dan Bayram Kutlaması
1 Haziran 2019 MyGaziantep

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, huzur, barış ve refah dileğinde bulundu.

İslam alemi olarak bir Ramazan bayramını daha kutlayacak olmanın sevincini yaşadıklarını kaydeden İMO Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, “Bayramlar, kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst noktaya çıktığı, toplumsal yaşamımızda ve dinimizde çok önemli yeri bulunan müstesna günlerdir. İslam alemi olarak bir Ramazan bayramını daha kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Çeliktürk, mesajında şunları söyledi: “Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını kutlarken, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış, kardeşlik ve refah getirmesini diliyorum.Ramazan Bayramı sürecince ve daha sonrasında, bayram sevincimize gölge düşürecek bir olayın yaşanmamasını temenni ediyorum. Diğer taraftan dünyanın dört bir tarafında devam eden savaşların, şiddetin, akan kan ve göz yaşının da son bulmasını diliyorum.”

Yorumlar (0)

Yorum Yaz