Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

HKÜ Genç Kadem otizmli çocuklarla bir araya geldi

HKÜ Genç Kadem Topluluğu üyeleri “Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde” otizme dikkat çekmek amacıyla, Gaziantep Otizm Vakfı’na ziyaret gerçekleştirerek otizmli çocuklarla zaman geçirdi.

HKÜ Genç Kadem otizmli çocuklarla bir araya geldi
5 Nisan 2021 MyGaziantep

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde otizmli çocuklarla bir araya gelen Genç Kadem topluluğu, mavi balonlarla ve şeritlerle vakfı süsledi. Çocuklara çeşitli hediyeler veren Kadem üyeleri, mavi etkinlik rengini benimseyerek Otizmin farkındayızmesajı verdi. Dünya Otizm Farkındalık Günü’nü otizmli çocuklarla çeşitli aktiviteler yaparak geçiren Öğrenci topluluğu, çocukların neşelerine ve enerjilerine tanıklık etti.

NİLAY ERDOĞAN: “ONLARI SADECE BUGÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLAYALIM”

Otizmli çocuklarla harika zaman geçirdiklerini söyleyen HKÜ Genç KADEM Topluluğu Başkanı Yağmur Nilay Erdoğan: ”2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü sebebiyle Otizmli çocuklarla bir araya geldik. Otizm farkındalık rengi olan mavi etkinlik rengiyle çeşitli aktiviteleryaptık. Çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüme vesile olmak, neşelerine ve enerjilerine tanıklık etmek eşsiz bir deneyimdi. Onları sadece bugün değil, her gün hatırlayalım” dedi.

Günün anlam ve önemine uygun olarak yapılan programın sonunda mavi balonları uçuran öğrenci topluluğu, otizm vakfı çalışanları ve otizmli çocuklar, “O mesajı verdi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz