Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Halal Paradise Koordinatörü: Muhafazakar Konsepti Çok Sevdik

Halal Paradise Koordinatörü: Muhafazakar Konsepti Çok Sevdik
30 Aralık 2022 MyGaziantep

Helal ya da muhafazakâr konsept adı altında hizmet veren oteller her geçen gün artıyor. 2021 yılından bu yana helal otel ya da bilinen adıyla muhafazakâr otel konsepti ile hizmet veren Halal Paradise otellerinin koordinatörü Zafer Sevim ile hem muhafazakâr otelleri hem de Halal Paradise olarak hedeflerini anlattı.

Bir kaza hayatlarını değiştirdi

Zafer Sevim, helal konsepte geçişlerinin bir kaza ile başladığını söylüyor. Uzun yıllar alkollü tesisler işlettiklerini söyleyen Zafer Sevim, Halal Paradise’ı kurmaya karar vermelerini sağlayan kazayı “Bir gece alkolü fazla kaçıran bir misafirimiz 8 yaşında kızının yanında düşerek kafasını merdivenin köşesine çarptı. Bizler misafirimizin yanına gittiğimizde kafasından oluk oluk kan akıyor, küçük kızı da ‘babacığım lütfen ölme’ diye ağlıyordu. Misafirimizi hemen ambulansla hastaneye götürdük ve gerekli tedavinin uygulanmasını sağladık. Olayın ertesi günü misafirimizi ziyaret ederek yaşananları da anlattık. Kendisi bize dönüp, ‘içen bensem içiren de sizsiniz’ dedi” ifadeleriyle anlattı.

Zafer Sevim, bu cümlenin ardından da hayatlarında köklü bir değişiklik olduğunu belirtiyor. Normal zamanlarda da alkol almadıklarını belirten Sevim, “Bu cümle bizim hayat serüvenimizde bir defteri kapattı bize yepyeni bir defterin ilk sayfasını açtırdı. Eski mülk sahibimize niyetimizi anlattık ve tesisini kiraladık çalışmalara başladık. 18 günde tadilatı bitirerek 5 temmuzda tesisi açarak bugüne kadar 15 binin üzerinde aileye hizmet verdik” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz