Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

GAGİAD’DAN CAHİDE’ye Ödül

GAGİAD’DAN CAHİDE’ye Ödül
18 Ekim 2021 MyGaziantep

Gaziantep Genç İşadamları Derneği(GAGİAD) tarafından toplum için fark yaratan ve örnek olan kişi, kurum ve kuruluşların başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen törende, sokak hayvanlarının hayatlarını iyileştiren Canlı Hayatını İyileştirme Derneği(CAHİDE) Sosyal Hizmetler Ödülü’ne değer görüldü

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) tarafından yaşadığı toplum için fark yaratan ve örnek teşkil eden kişi, kurum ve kuruluşların başarılarının taçlandırıldığı GAGİAD 12. Ödül Töreni gerçekleştirildi. Geleneksel hale gelen ödül töreni, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından birçok ismi buluşturdu. Törende, Canlı Hayatını İyileştirme Derneği (CAHİDE)” Sosyal Hizmetler” ödülüne değer görüldü. CAHİDE Derneği’ne verilen ödülü CAHİDE Onursal Başkanı Dr. Cengiz Bayram, GAGİAD eski başkanı, iş adamı Yaşar Erturhan'dan aldı.

CAHİDE Derneği Onursal Başkanı Dr. Cengiz Bayram bu ödüle değer görülmenin gurur verici olduğunu dile getirerek, “Hayvanlarının haklarının korunması ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi, barınaklardaki sorunların çözümüne katkı sağlamaya yönelik çalışma ve projeleri gerçekleştirmek üzere bir araya gelmiş, gönüllü bir grubuz. Tüm hayvanların eşit yaşam, beslenme, barınma ve tıbbi tedavi hakkına sahip oldukları inancıyla ve hayvanların bu haklarını korumak amacıyla, birlikte çalışmalar yapıyoruz. Hayvan hakları konusunda kamuoyunda farkındalık ve bilinç yaratmaya yönelik çalışmaları düzenliyor, hayvanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi adına, yerel yönetim, resmi kurumlar, kuruluşlar ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak, çeşitli projeler oluşturuyoruz. Bu konuda bizleri destekleyen tüm kurumlarımıza teşekkür ederiz. ”dedi

Erturhan ise, sokak hayvanlarının korunması konusunda gösterdikleri hassasiyet nedeniyle Canlı Hayatını İyileştirme Derneği’ne teşekkür etti.

Törende, Gaziantep Valisi Davut Gül'e özel ödül verilirken, "genç yetenek", "kadın girişimci", "yaşayan tarih", "eğitim", "tiyatro" gibi 18 kategoride 23 ödül dağıtıldı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz