Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Forum Gaziantep'te kadınlar yeteneklerini konuşturdu

24 Aralık Cumartesi gerçekleştirilen Dekoratif Kapı Süsleri Atölyesi sayesinde hünerlerini konuşturan kadınlar, birbirinden renkli kapı süsleri tasarladı...

Forum Gaziantep'te kadınlar yeteneklerini konuşturdu
26 Aralık 2016 İHA

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, yoğun ilgi gören bir etkinliğe daha imza attı. 24 Aralık Cumartesi gerçekleştirilen Dekoratif Kapı Süsleri Atölyesi sayesinde hünerlerini konuşturan kadınlar, birbirinden renkli kapı süsleri tasarladı.

Şehrin buluşma noktası Forum Gaziantep’in her hafta ilgiyle takip edilen Kadınlar Kulübü, bu hafta da eğlenceli ve keyifli bir etkinliğe imza attı. Kadınları Dekoratif Kapı Süsleri Atölyesinde buluşturan Forum Gaziantep, kadınların hem sosyalleşmesine hem de yeteneklerini sergilemesine fırsat sundu.

Kozalaklar, simli şeritler, boyalar ve farklı süsleme malzemeleriyle birbirinden renkli kapı süsleri tasarlayan kadınlar, hem keyifli vakit geçirdi hem de yaptıkları süsleri evlerine götürdü.Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, 2017 yılında da her cumartesi kadınlara özel atölye çalışmaları düzenlemeye devam edecek.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz