Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Forum Gaziantep'te Köstebek Aramaya Ne Dersiniz?

Forum Gaziantep’te eğlence ve sürprizler bitmiyor. Forum Gaziantep ziyaretçileri, “Köstebek Avı” ile hem eğlenip hem de birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldular.

Forum Gaziantep'te Köstebek Aramaya Ne Dersiniz?
26 Eylül 2016 Haber Merkezi

Ulusal ve uluslararası bir çok trend markaya ev sahipliği yapan ve sunduğu hizmetler ile şehre değer katan Forum Gaziantep, etkinliklerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerinin ilgi odağı olan şehrin gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, 21 – 25 Eylül tarihleri arası her gün “Vur Kazan” etkinliği ile ziyaretçilerine zorlu, heyecanlı ve çok eğlenceli bir mücadele yaşattı. Tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, mini balyozla oynanan, dikkat ve konsantrasyon gerektiren “Köstebek Avı” oyun makinesi ile eğlenirken, 5 gün boyunca günün birinci, ikinci ve üçüncü en iyi skor yapan katılımcılar, 100TL’den 50TL’ye kadar birbirinden değerli hediye çekleri kazandılar.

Forum Gaziantep, önümüzdeki dönemde de ziyaretçilerine daha önce tatmadıkları eşsiz deneyimler kazandırmaya devam edecek.

Forum Gaziantep 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz