Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Forum Gaziantep kazandırıyor

Hafta içi her gün 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Forum Gaziantep ayrıcalığını yaşıyor...

Forum Gaziantep kazandırıyor
16 Aralık 2016 İHA

Forum Gaziantep, ziyaretçilerine yıl boyu birbirinden sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Forum Gaziantep ayrıcalığını yaşıyor.

Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, kazandıran kampanyaları ile ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. 4 Nisan 2016 tarihinde başlayan ve aralıksız hafta içi her gün devam eden Forum Gaziantep’in uzun soluklu kampanyası, alışveriş yapmayı kazanca dönüştürüyor.

Forum Gaziantep, 31 Aralık 2016’ya kadar, hafta içi 100 TL’lik alışveriş yapan herkese birçok farklı hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Tüm ziyaretçilerine mutlaka en az bir hediye kazandıran bu ayrıcalıklı kampanyada, birbirinden değerli markalardan hediye çekleri kazanma avantajı, Forum Gaziantep ziyaretçilerini bekliyor.

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
İnsanları kandırıyorsunuz... Daha bu pazartesi forum AVM den 150 liralık alışveriş yaptık. Kampanya için danismana gittiğimizde kampanyanın haftasonu bittiği söylendi. Bi de buradan reklam yapıyorsunuz. Şimdi hangisine inanalim
Leyla şarklı16 Ara 2016 16:22:04