Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Edibe Sözen’in Ramazan Bayramı Mesajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör V. Prof. Dr. Edibe Sözen, ‘‘Ramazan Bayramı’’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı...

Edibe Sözen’in Ramazan Bayramı Mesajı
31 Mayıs 2019 MyGaziantep

Yeni umutlarla beklediğimiz daha nice bayramlar görmek dileğiyle, Ramazan Bayramınızı gönülden tebrik ediyorum. Sözen, mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘‘Bayramlar; dargınların barıştığı, küslerin kucaklaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının arttığı; acının ve sevincin paylaşıldığı; dünyadaki mazlumlarının da hatırlandığı en güzel günlerimizdir.  Toplumumuza bereket getiren, bizi millet yapan geleneklerimizin can bulduğu bir bayramı daha karşılamanın sevincini yaşıyoruz. Bayram sevinci ile birlikte yine başarılı ve bir o kadar verimli geçen bir eğitim-öğretim yılını da geri de bırakırken, Üniversitemizin beşinci mezunlarını  uğurlamanın da gururunu taşıyoruz. İnanıyorum ki, geleceğimizi bir bayrak yarışı gibi bugünün büyüklerinden devralan gençlerimiz, milli değerlerine bağlı kalarak kültürünü daima yaşatacak, geleneklerine her daim sahip çıkacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Hasan Kalyoncu Üniversitesi mensupları olmak üzere, öğretim elemanlarımızın, idari personelimizin, öğrencilerimizin, ailelerimizin, Gaziantep halkının Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar; sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları ile mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim ’’.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz