Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Black Friday İndirimleri: Chanel ve Versace’de İndirim Olacak mı?

Türkiye’nin merakla beklediği yılın en iddialı indirimlerinden biri olan Black Friday indirimleri geldi çattı.

Black Friday İndirimleri: Chanel ve Versace’de İndirim Olacak mı?
11 Kasım 2021 MyGaziantep

Türkiye’nin merakla beklediği yılın en iddialı indirimlerinden biri olan Black Friday  indirimleri geldi çattı. Hem online alışveriş siteleri hem de perakende mağazalarında çok ciddi bir indirimin sunulduğu Black Friday İndirimleri’nde, özellikle kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde ciddi indirim bekleniyor. Sepetine ürünleri atan birçok kişi, şimdiden indirim bildirimlerini alabilmek için sırada. Efsane Kasım  indirimleri olarak da bilinen Black Friday indirimleri sürecinde, merak edilen bir konu ise Chanel ve Versace gibi dünya markalarında indirim olacak mı? Dünya standartlarında kaliteli ürün almak isteyen ancak bütçesini de aşmak istemeyenler, Black Friday indirimlerinde Chanel indirimlerine, Versace kampanyalarına odaklanmış durumda.

Black Friday İndirimleri Hangi Sitede Olacak?

Black Friday indirimleri ile karıştırılsa da, Black Friday indirimleri farklı bir kampanya ve her yıl Kasım ayında düzenleniyor. Alışveriş sitelerinin büyük kısmının indirime gittiği Kasım’da, tüketiciler uygun fiyatlı alışveriş yapma fırsatını yakalıyor. Peki Black Friday indirimleri nerede olacak? Aslında bu sorunun yanıtı alışveriş yapacağınız alana göre değişiyor. Örnek vermek gerekirse, kişisel bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri için alışveriş düşünüyorsanız Black Friday indirimleri Sephora’da uygulanacak.

 

Aralarında Chanel ve Versace’nin de yer aldığı dünyaca ünlü birçok markanın bünyesinde yer aldığı Sephora, iddialı indirimleriyle şimdiden heyecan yarattı. Makyaj ürünlerinde bb krem, far, maskara, eyeliner ve highlighter gibi, kişisel bakım ürünlerinde ise nemlendirici krem, serum, tonik gibi birçok ürün için Kasım ayında ciddi bir indirim olabilir.

Chanel ve Versace İndirimleri

Sephora, onlarca büyük markanın ürünlerinin yer aldığı bir kişisel bakım ürünleri merkezi olarak Black Friday indirimlerine dahil oluyor. Merak edilen soru ise, Chanel ve Versace ürünlerinde de kampanya olacak mı. Beklentiler, geçtiğimiz sene indirimli Chanel parfüm ürünlerini satan Sephora’nın bu yıl da harika indirimlerle, Versace ve Chanel ürünlerini merak edenleri sevindireceği.

 

Bleu de Chanel, eau de toilette parfüm modelleri ve yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri ile Chanel, en çok tercih edilen markalar arasında. Versace ise, dünyanın her yerinde popülerliği ile bilinen bir marka ve Black Friday’de birbirinden özel parfümleri ile indirime girecek.

Black Friday İndirimlerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Sephora’da Black Friday indirimlerini yakalamak için yapmanız gereken, Chanel ve Versace ürünlerine göz atmak ve beğendiğiniz ürünleri sepete eklemek. Olası indirimlerden anında haberdar olabilir, Black Friday’e özel indirimlerle ya da Black Friday kampanyasıyla, aradığınız kişisel bakım ürünlerine anında uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Dünyada bir alışveriş şöleni şeklinde geçen Kasım döneminde Sephora’nın birbirinden güzel tekliflerini değerlendirmek için ilgili markaları takip etmeniz yeterli. Sephora online alışveriş sitesi olan sephora.com.tr ya da sosyal medya hesapları, kampanya duyuruları yapıyor. Dilerseniz Sephora Mobil uygulamasını da indirerek, Black Friday ve Cyber Monday  indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz