Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Binicilikte şampiyonluk kupası GKV’li Beril Dörtkol’un

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol 1'incilik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Binicilikte şampiyonluk kupası GKV’li Beril Dörtkol’un
9 Ocak 2020 MyGaziantep

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Adana Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Türkiye Ligi 4.Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde  katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol 1'incilik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Dört yaşında at sevgisiyle başladığı binicilik sporunu son dört yıldır aldığı profesyonel eğitimle destekleyen Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol, Adana Atlı Spor Kulübü Lisansı ile tecrübeli Antrenör Gizem Hatipoğlu eşliğinde uzun süredir devam eden altyapı çalışmaları neticesinde, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Adana Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Türkiye Ligi 4.Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde elde ettiği büyük başarı ile 1.lik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Ulusal ve uluslararası şampiyonalara katılmak istiyorum.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokul öğrencisi Beril Dörtkol  düzenlenen  Türkiye Ligi 4.Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde yarışmalarına Gaziantep Gazi Atlı Spor kulübünde hazırlandı. Beril Dörtkol katılacağı ulusal ve uluslararası şampiyonalardan birincilik ile dönmeyi hedeflediğini ifade ederek binicilik sporundaki en büyük destekçisi olan ailesine ve antrenörlerine ve GKV ailesine teşekkür etti.

SPORUN BÜTÜN DALLARINI UYGULUYORUZ.

Binicilik şampiyonu Beril Dörtkol’u kutlayan GKV Özel İlkokulu Müdürü Uğur Özeren günün anısına şampiyona kupasını verirken, “Öğrencilerimiz   spor yaparak,  fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyip, sağlıklı olma ve sosyal açıdan güçlenerek daha aktif bir yaşam oluşturuyorlar. Öğrencilerimiz spor yaparak, hedef belirlemenin yanı sıra odaklanma yeteneklerini de artırmaktadır” dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz