Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Minikler Şubat ayında da doyasıya eğlenecek

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, her ay olduğu gibi Şubat ayında da miniklere özel etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor...

Minikler Şubat ayında da doyasıya eğlenecek
2 Şubat 2017 İHA

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, her ay olduğu gibi Şubat ayında da miniklere özel etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Pazar günleri yapılacak etkinliklerde çocuklar, isimli bileklik yapımından kardan adam süslemeye kadar birçok şey aktiviteye katılacak.

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, miniklere özel hazırladığı etkinlik programı ile şubat ayına dopdolu giriyor. Düzenlediği eğitici ve öğretici etkinliklerle çocukların hem sosyalleşmelerine hem de keyifli vakit geçirmelerine fırsat sunan Forum Gaziantep, her pazar günü 15.00 - 18.00 arasında minikleri ve aileleri bekliyor. Her ayın ilk pazar günü, o ay doğumlu çocukların yaş günlerini kutlayan Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, şubat ayına Doğum Günü partisiyle girecek. Kulübün bu ayki programında Kardan Adam Atölyesi, Çocuk Kulübü Atölyesi ve İsimli Bileklikler Atölyesi var. Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını bırakabildikleri ücretsiz aktivitelerle bu yıl da her Pazar küçük misafirlerini ağırlamaya devam edeceği belirtildi.

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü Şubat Programı ise şöyle oluştu:

“05 Şubat Doğum Günü Partisi. 12 Şubat Kardan Adam Atölyesi. 19 Şubat Çocuk Kulübü Atölyesi. 26 Şubat İsimli Bileklikler Atölyesi.”

Yorumlar (0)

Yorum Yaz