Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Burçlara Göre Genel Kültür Seviyesi

Ego denizine balıklama atlayışları ile ünlü, kendini mükemmel zanneden Koç burçları karşısında kesinlikle konu bulmak zor değil...

Burçlara Göre Genel Kültür Seviyesi
8 Aralık 2016 HepsiKadın
1 / 12

Koç burcu

İşkolik olan Koç’ları etkilemek zannedilenden çok daha kolay. Ego denizine balıklama atlayışları ile ünlü, kendini mükemmel zanneden Koç burçları karşısında kesinlikle konu bulmak zor değil. Oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Sürekli yeni fikirler düşünen, her konuda yaratıcı, ancak kolay sıkılan bir yapıya sahiptirler. İlgilerini kolay dağılması olumsuz özellikleri arasında bulunur. Uzak durmanız gereken konular ise; hayaller, ütopyalar ve onun çok da anlamadığı duygular.

2 / 12

Boğa burcu

Boğa burçları ile konuşmak sandığınızdan daha zordur. Hele siz biraz gündemi takip eden, biraz hayatın akışını izlemeyi seven biri iseniz daha da zor olacaktır. Boğa burcunun en önemli özelliği sabırlı olmasıdır. Bir konuya uzun süre tahammül edebilirler. Boğalar çok meraklı burçlardır. Magazinsel konulara bayılan Boğalara, kim, kiminle, nerede, ne yapmış bunların hepsini anlatabilirsiniz.

3 / 12

İkizler burcu

Karşısındaki kişi neden bahsederse bahsetsin, bir İkizler’in mutlaka konu hakkında bir fikri vardır. Karşısındaki kişiyi adeta hipnoz ederek anlattıklarını dinlemesini sağlar ve kesinlikle melankolik konuları konuşmayı sevmez. İkizler burcu insanları özel duyguları üzerinde konuşmaktan pek hoşlanmaz. Bunun yerine saatlerce macera filmi üzerinde konuşmayı tercih edecektir. Eğlence üzerine yapılan her sohbete keyifle katılacaktır. Konuşmayı genellikle bir İkizler başlatır ve bir İkizler son verir.

4 / 12

Yengeç burcu

Yengeç burçları kadar tatlı, sempatik başka bir burç daha yok. Oldukça ürkek ve naif olan Yengeç’leri derin konular söz konusu olduğunda endişeye kapılabilirler. Siyasi gündem ise onlar için oldukça tehlikeli gözükür.Bu burcun konuşmak istediği konular, duygular, yaşanmışlıklar, hatıralardır. O kadar çok konuşmasına rağmen, söyledikleri sözlerin içinde kendisi hakkında bir şey bulmak oldukça zordur. Kimsenin zayıf yönünü keşfetmesini istemez.

5 / 12

Aslan burcu

Astroloji dünyasının en egoist burcudur aslan aslan ile nasıl başa çıkacağını bilmeyenler neye uğradığını şaşırabilir. Normal iki insan, savaş, gündem, bilim, aşk gibi pek çok konu hakkında saatlerce sohbet edebilir ama söz konusu iki insandan biri Aslan ise konuşacak konu tektir; kendisi! Felsefi konulara da fazlasıyla merak duyarlar ve sizi pür dikkat dinleyebilirler. Kendisinin ne kadar harika, ne kadar muhteşem, ne kadar eşi benzeri olmayan biri olduğunu günlerce konuşabilirsiniz ama bir yere kadar.

6 / 12

Başak burcu

Başak, bardağın dolu tarafını görmemek için müthiş bir direnç gösterir. Etrafındaki her şeyi ve herkesi sürekli eleştirirler. Başak burçları ile sadece eleştiri yaparak iletişim kurabilirsiniz. Bir film, bir insan, bir olay her şey hakkında sizinle saatlerce eleştiri yapabilirler. 

7 / 12

Terazi burcu

Adaletin simgesi haline gelen Terazi’ler için önemli olan kesinlikle toplumdur. Sosyolojik bilgiler ile onun dikkatini çekebilirsiniz. Farklı kültürlerin sosyolojik yapıları üzerine derin sohbetlere dalabilirsiniz.
 

8 / 12

Akrep burcu

Akrep burcu burçlar kuşağının en ciddi, en gergin ve en çok sır tutan burcudur. Gözlemleme yeteneği üst seviyededir. Bir Akrep burcu ile konuşan bir insan kendini onunla tartışıyor gibi hissedebilir. Genellikle siyaset hakkında söyleyecek çok sözü vardır.Gündemle oldukça ilgilidirler. Siyasi konularda konuşmaktan hoşnut olurlar.
 

9 / 12

Yay burcu

Bu insanlarla aslında hemen hemen her konuda sohbet edebilirsiniz. Egosuzdurlar, egosuz oldukları için sizi dinlemekten keyif alırlar. Şaşırtılmayı yeni şeyler öğrenmeyi çok severler.
 

10 / 12

Oğlak burcu

Oğlak burçları ile iletişim kurmak biraz zordur. Soğuk görünürler. Oğlak burçları ile birlikte yeni şeyler öğrenmeye çalışın. Yeni filmler, yeni keşifler, yeni dünyalar... Onlarla sürekli daha fazla şey öğrenirsiniz.
 

11 / 12

Kova burcu

Kova burçları enteresan burçlardır. Uzaktan baktığınızda dağ gibi, kendine güveni ile gürül gürül gürleyen bir Kovanın yanına yaklaştığınızda, kendine güvensiz, endişeli bir kişi görebilirsiniz. Konuşmaktan çok onları dinlemelisiniz. Ön planda olmayı severler. Her konuda bir bildikleri söyleyecekleri mutlaka vardır. Kova burçları genellikle milliyetçi, vatansever burçlardır. Biraz sabit fikirli oldukları için pek yeni fikirlere, yeni görüşlere açık değillerdir.
 

12 / 12

Balık burcu

Balık’ın fantastik dünyası.Balık burçları enteresan burçlardır ama onlarla sohbet etmek keyifli olabilir. Ya iyi bir dinleyicilerdir ya da sizi hiç dinlemeyeceklerdir. Balık burçlarını şaşırtmak epeyce zordur. Onlara fantastik konulardan bahsetmeniz lazım. Hayal güçleri oldukça geniştir.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz