Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te etkinlikler; tiyatrolar, konserler, sergiler, bahar şenlikleri, spor müsabakaları, diplomatik buluşmalar, siyasi görüşmeler

Kokulu Taşlar Atölyesi

17
Aralık
2016
15:00
Giriş TürüÜcretsiz
KategoriMaç
Etkinliği Düzenleyen Forum Gaziantep AVM
Detaylı Bilgihttp://www.forumgaziantep.com
Etkinlik Yeri

Forum Gaziantep AVM

İstasyon cd. Yaprak Mah. No:76 Şehitkamil / Gaziantep
Kokulu Taşlar Atölyesi

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, kasım ayında düzenleyeceği etkinliklerle kadınların evlerini ve hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyor. Her cumartesi 15.00 - 18.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlikler sayesinde kadınlar kokulu taş yapımından pano tasarımına kadar birçok pratik bilgi öğrenecek.

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, kasım ayında da ilgi çekecek atölyelerle kadınların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her cumartesi 15.00 - 18.00 saatleri arasında ücretsiz düzenlenecek etkinliklerde kadınlar birçok pratik bilgiyi öğrenmenin yanı sıra öğrendikleri bilgileri evlerinde kolayca uygulama fırsatı bulacak.
Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü’nün Kasım programında Kokulu Taşlar Atölyesi, Düğme Kutusu Boyama Atölyesi, Özgür Panolar Tasarım Atölyesi ve Obje Üzeri Peçete Dekupaj Tekniği Atölyesi var.
Kadınların gözdesi Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, yıl sonuna kadar her cumartesi eğitici ve eğlenceli etkinliklerle kadınları ağırlamaya devam edecek.
Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü Kasım Programı

5 Kasım Kokulu Taşlar Atölyesi
12 Kasım Düğme Kutusu Boyama Atölyesi
19 Kasım Özgür Panolar Tasarım Atölyesi
26 Kasım Obje Üzeri Peçete Dekupaj Tekniği Atölyesi

Yorumlar (0)

Yorum Yaz