Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Nizip Ticaret Odası Başkanlarından "Yeni Yıl" mesajı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nizip Ticaret Odası Başkanlarından "Yeni Yıl" mesajı
31 Aralık 2022 MyGaziantep

NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt yayımladıkları mesajda, “Yaşanan tüm sıkıntıların 2022 yılında kalmasını temenni ederek, 2023 yılının tüm insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyoruz.”dediler.

2023 yılında üyelerini daha ileriye taşımak için en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini belirten NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “

2023 yılında üyelerini daha ileriye taşımak için en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini belirten NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Değerli hemşerilerimize ve üyelerimize katkı sağlamak için girmiş olduğumuz bu hizmet yarışında bir yılı daha geride bıraktık. 2022 yılı tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz için de ekonomik açıdan zorlu bir yıl oldu. Küresel sorunlara rağmen sanayici ve işadamları olarak bu zorlu süreçte önemli başarılar elde ettik. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Bizlerde ilçemizi ve ülkemizi bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere getirebilmek için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye çalıştık. Nizip Ticaret Odası bugüne kadar olduğu gibi yeni yılda da tüm kurum, kuruluş ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin ve ilçemizin kalkınması için hedeflerinden şaşmadan tüm enerjisi ile üretim, ihracat ve istihdam odaklı çalışmalarını sürdürecektir. Savaşların acıların ve felaketlerin 2022 yılında kalması ümidi ile 2023 yılının birlik ve beraberlik içerisinde barış, dostluk ve kardeşlik duygularının hâkim olacağı bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Biz bu vesile ile 2022 yılındaki emekleri ve katkıları için üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, Nizip Ticaret Odası adına 2023 yılının tüm camiamız, iş dünyamız ve ülkemiz açısından bereketli ve hayırlı olmasını, sağlıklı, mutlu ve güzel günler getirmesini diler bütün halkımızın ve üyelerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz