Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

"Ben Antep’im" filmine, Uluslararası Bir Ödül Daha!

Türkiye’nin 6. büyük kenti olan Gaziantep’i, ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hazırlanılan “Ben Antep’im”adlı film, ödüllerine bir yenisini daha ekledi...

"Ben Antep’im" filmine, Uluslararası Bir Ödül Daha!
10 Ocak 2020 MyGaziantep

Türkiye’nin 6. büyük kenti olan Gaziantep’i, ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hazırlanılan “Ben Antep’im”adlı film, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Imagine Production’ın yapımcılığını üstlendiği film;  Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri  Festivali’nin ardından; Montenegro’da düzenlenen “Stars of Wild Beauty International Tourism Film Festival “inden de, 53 ülke ve 3000 katılımcı arasından, yine şehir kategorisinde en iyi film ödülünü  aldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan “Ben Antep’im” filminde, şehrin doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra, Gaziantep’i Gaziantep yapan en büyük değere yani, insanına vurgu yapılıyor. Bir Gaziantepli’nin ağzından yazılmış gibi oluşturulan tanıtım filminin metni, yine bir Antep’li olan Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından seslendirildi. Tüm oyuncuları Gaziantep’in yerel halkı arasından seçilen, 35 kişilik bir yapım – yönetim ekibinin çalıştığı tanıtım filmi, Imagine Production imzasını taşıyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz