Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'in ünlü simaları, tanınmış sanatçıları, spor adamları, tıp ve bilim dünyasından ünlüler ve tarihi kişilikler

İhsan Güvenç

İhsan Güvenç

1983 gaziantep doğumlu. türk müziği devlet konservatuarı mezunu.star tv'de yayınlanan popstar alaturka yarışmasında ciddiye alınır bir performans ile birinci olmuştur.şu an trt'nin sözleşmeli sanatçısı olan ihsan güvenç,2010 yılında seyhan müzik etiketini taşıyan selçuk tekay yönetiminde sitem adlı ilk albümünü çıkarmıştır.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Mehmet İhsan Güvenç, 2014 Yılında Kaplan ailesinin kızı doktor adayı Gözde ile hayatını birleştirdi. TRT Akşam Sefası Orkestrası’nın muhteşem resitaliyle başlayan düğün töreni tek tek sahne alan TRT sanatçılarının muhteşem konseriyle tam bir düğün sefasına dönüştü. 

Burçpark’taki düğün törenine milletvekilleri, kaymakamlar, belediye başkanları, Oda ve Dernek Başkanları, Gaziantep’in tanınmış sanayici ve işadamlarının yanı sıra Güvenç ve Kaplan ailelerinin dost ve akrabaları katıldı. Muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen düğünde misafirler ve İhsan-Gözde çifti rüya gibi bir gece yaşadılar.

Güvenç ve Gözde çiftinin nikâhını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıydı. Ak Parti Gaziantep Mlletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Mehmet Sarı, Nejat Koçer, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt ve Oğuzeli Belediyesi eski Başkanı Bekir Öztekin çiftlerin bu mutlu gününde nikah şahitliğini yaptılar.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz