Pazar
Patchy rain possible14 °C
Pazartesi
Partly cloudy17 °C
Salı
Partly cloudy18 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Türk Sağlık-Sen’den Kamu Hastaneleri Birliği'ne Ziyaret

Kemal Kazak ve beraberindeki heyet Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Ömer Aykut’u makamında ziyaret etti...

Türk Sağlık-Sen’den Kamu Hastaneleri Birliği'ne Ziyaret
16 Aralık 2016 İHA

Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal Kazak ve beraberindeki heyet Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Ömer Aykut’u makamında ziyaret etti.

Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Şube Başkanı Kemal Kazak, Başkan Yardımcıları İnce Cumali Demir, Ramazan Abbasoğlu, Uğur Altay, Mehmet Akmaz ve Disiplin Kurulu Üyesi Eyüp Beyaz’dan oluşan heyetle, görevine yeni başlayan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Ömer Aykut’u makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Kemal Kazak, Genel Sekreter Dr. Ömer Aykut’a yeni görevinde başarılar diledi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette kentin sağlık sorunları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Şube Başkanı Kemal Kazak, kentin daha kaliteli ve daha modern bir sağlık hizmetine kavuşması için, Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi olarak her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirerek, görev alacak idari kadroların liyakat esasına göre değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.
Kazak, bunun yanı sıra “Yenikapı” ruhunun hayata geçmesi konusunda bütün idarecilere büyük vebal ve görev düştüğünü ifade ederek, zor günlerden geçen ülkenin aydınlığa kavuşması için, sağlık çalışanlarını dünya görüşlerine ve sendikal tercihlerine göre ötekileştirmeden birlik ve beraberlik ile aşılacağına vurgu yaptı.

Genel Sekreter Dr. Ömer Aykut’ta kentin sağlık sorunlarını iyi bildiğini ve sorunların çözüme kavuşması noktasında da gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Bununla birlikte ziyaret nedeniyle, Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesine teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi ve sendikanın duruşundan övgüyle söz etti.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz