Pazar
Patchy rain possible14 °C
Pazartesi
Partly cloudy17 °C
Salı
Partly cloudy18 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Oba Makarna ve Esra Erol’la Keyif Dolu Workshop

İnsanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmak için yüksek kaliteli, güvenilir ürün çeşitleriyle hizmet veren Oba Makarna, ekranların sevilen ismi Esra Erol’un katılımıyla keyifli bir “makarna workshop”u düzenledi.

Oba Makarna ve Esra Erol’la Keyif Dolu Workshop
27 Eylül 2016 Haber Merkezi

Makarna sektöründe Türkiye ve dünyanın öncü markalarından biri olan Oba Makarna ve Esra Erol, düzenlenen workshop etkinliğinde lezzet tutkunlarıyla buluştu.

Oba Makarna Esra Erol

Etkinlikte leziz makarnalar yapılırken birbirinden özel tarifler de katılımcılarla paylaşıldı. Workshop sonunda hazırlanan lokum bonfileli beğendi soslu kremalı makarna, Oba burgu makarnadan yapılan tavuklu Asya salatası, Oba kuskus ile yapılan ve akçaağaç şurubu ile servis edilen pan cake ve Oba tel şehriyeli tavuk göğsü sohbet eşliğinde hep birlikte yendi. Esra Erol ile keyifli bir sohbet eşliğinde mutfağa girme tecrübesinin yaşandığı workshop, 27 Eylül Salı günü CityCook’da gerçekleştirildi.

Dünya ülkelerinde de sevilerek yenilen Oba Makarna; sağlıklı ve besin değeri yüksek makarna çeşitleri ile evlerin değişilmez konuğu olmaya devam ediyor.

Oba Makarna Esra Erol

OBA Makarna hakkında:

1966 yılında Gaziantep’te kurulan OBA Makarna, 2005 yılında Özgüçlü Ailesi tarafından satın alınarak Türkiye’nin makarna sektöründe öncü bir rol üstlenmeye devam etmiştir. Marka ve fabrikaya yapılan yatırımların ardından 2010 yılında Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde 110 bin metrekare açık alan, 50 bin metrekare kapalı alanda kurulu modern tesislerinde yüksek üretim kapasitesiyle dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Oba Makarna Logo

2010-2012 yılları arasında yaptığı 50 milyon Euro yatırımın ardından OBA Makarna, üretim ve satış kapasitesi açısından Türkiye’de sektörünün en büyük firması olmuştur. Üretiminin yüzde 75’i ihracat, yüzde 25’i ise iç piyasa satışı olarak gerçekleşen marka, bugün 80 ülkede faaliyet göstermekte; İtalya, İspanya, Fransa gibi dünyanın en büyük üreticileri ile rekabet etmektedir.

Oba Makarna Esra Erol

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz