Pazar
Patchy rain possible14 °C
Pazartesi
Partly cloudy17 °C
Salı
Partly cloudy18 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Kahveler Forumdan

Forum Gaziantep, sonbaharın bu ilk günlerinde Gaziantep halkını kentin dört bir yanına yaydığı kahve kokusuyla canlandırıyor.

Kahveler Forumdan
28 Eylül 2016 Haber Merkezi

Forum Gaziantep, sonbaharın bu ilk günlerinde Gaziantep halkını kentin dört bir yanına yaydığı kahve kokusuyla canlandırıyor. Güne yeni başlayan Gaziantepliler, Forum Gaziantep’in yeni sürprizi sabah kahveleri ile güne motive olarak başlıyorlar.

Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, kentin caddelerinde de Gazianteplilere özel olduklarını hissettirmeyi sürdürüyor. Birbirinden özel etkinlikleri, ülkemizde daha önce hiç yapılmamış incelikler ve sürprizlerle, her şeyin en iyisini hakeden Gazianteplilerle tanıştırıyor.

Forum Gaziantep Kahve

Forum Gaziantep, genellikle toplu taşıma duraklarında, otobüslerde ve tramvaylarda olmak üzere şehrin her yanında henüz yeni uyanmış şehir halkına kahve dağıtımı yapıyor ve Gazianteplilerin güne daha zinde başlamalarını sağlıyor. Forum Gaziantep, Gazianteplileri bu sürprizi ile bu kez kahvenin kokusu ve lezzetiyle mutlu ediyor.Forum Gaziantep sürprizleri yıl boyu hem şehrin her yanında hem de alışveriş merkezi içerisinde artarak devam edecek…

Yorumlar (0)

Yorum Yaz