Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yavuz Burdurlu Anka’da

En son teknoloji ile donatılan ve sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacına cevap verecek olan Özel Anka Hastanesi hekim kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor.

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yavuz Burdurlu Anka’da
21 Aralık 2016 MyGaziantep

En son teknoloji ile donatılan ve sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacına cevap verecek olan Özel Anka Hastanesi  hekim kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yavuz Burdurlu, Özel Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. 

1942 yılında Çeşme’de doğan Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yavuz Burdurlu, 1966 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Prof. Dr. Burdurlu, 1971 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden Genel Şirurji branşında uzmanlık aldı. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Yavuz Burdurlu, Anka Hastanesi’nde görev yapmaya başladı 

Özel Anka Hastanesi’nde genel cerrahi hizmetler 

Genel cerrahi, vücutta sistemik ve yerel sorunların cerrahi yöntemlerle tedavisi yanında, genel prensipler (yara iyileşmesi, yaralanmaya metabolik ve endokrin cevap gibi) konuları içeren ve gelişimleri açısından pek çok cerrahi ve temel tıp dalları etkilemiş bir teknik disiplindir.Genel olarak yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak , karaciğer, pankreas, safra kesesi ve safra yolları  yanında tiroid,  meme gibi organların fonksiyonel  yapısal yada tümöral bozukluğun cerrahi tedavileri , travma, yumuşak doku,  karın, göbek, kasık ve ameliyat fıtıklarının  cerrahi tedavisini kapsar .

Özel Anka Hastanesi’nde ,Morbid Obezite ameliyatı Laparaskopik (kapalı),Mide fıtığı ameliyatı Laparaskopik ( kapalı),Onkolojik cerrahi (Kanser Ameliyatları),Kolon tümörleri ameliyatları Laparaskopik (kapalı)ve açık ameliyat, Safra kesesi ameliyatı Laparoskopik(Kapalı) ve açık ameliyat gerçekleştirilmektedir. 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz