Pazar
Partly cloudy26 °C
Pazartesi
Patchy rain possible24 °C
Salı
Orta kuvvetli veya yoğun sağnak yağışlı25 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Forum Gaziantep'ten Kadınlara Müjde

Forum Gaziantep Aralık ayında da kadınlar için düzenlenen birbirinden güzel ve eğitici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak...

Forum Gaziantep'ten Kadınlara Müjde
3 Aralık 2016 İHA

Forum Gaziantep Aralık ayında da kadınlar için düzenlenen birbirinden güzel ve eğitici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Hem eğlenecek hem de marifetlerini konuşturacak kadınlar, vazo, şapka, bileklik ve kapı süslerini yapmasını öğrencek.

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, düzenlediği etkinliklerle kadınların el becerilerini geliştirip, onların sosyalleşmesine fırsat sağlamaya devam ediyor. Aralık ayında da her cumartesi 15.00 - 18.00 saatleri arasında Forum Gaziantep’te ücretsiz düzenlenecek etkinliklerde birbirinden güzel ve eğitici atölye çalışmaları kadınları bekliyor. Kadınların yeteneklerini ve hayal güçlerini ortaya koymalarını sağlayan atölye çalışmalarının bu ayki programında ise Vazo Tasarımı, Şapka, Uğurlu Bileklikler ve Dekoratif Kapı Süsleri yapımı yer alıyor.

Eğlenceli etkinlikleri kaçırmak istemeyen tüm kadınlar Forum Gaziantep’e davet edilirken, atölyeler ve tarihleri şu şekilde açıklandı:

“3 Aralık’ta Vazo Tasarım Atölyesi, 10 Aralık’ta Şapka Atölyesi, 17 Aralık’ta Uğurlu Bileklikler Atölyesi, 24 Aralık’ta Dekoratif Kapı Süsleri Atölyesi gerçekleştirilecek.”

Yorumlar (0)

Yorum Yaz