Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Ceyda Düvenci Annelerle Primemall’da Buluştu

Alışverişin ve eğlencenin adresi Primemall Gaziantep ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu yaşattı...

Ceyda Düvenci Annelerle Primemall’da Buluştu
3 Aralık 2018 MyGaziantep

Alışverişin ve eğlencenin adresi Primemall Gaziantep ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu yaşattı.

Primemall Gaziantep ‘de gerçekleşen söyleşi ve imza gününde yazdığı ‘’BAL KÖPÜĞÜ’ ’kitabıyla çocukların gönlünü fetheden Ceyda DÜVENCİ ŞAKRAK imza gününde kızı melisa’nın isminden esinlendiği ‘’MELİ MELEK’’ ajandasını imzaladı. Ünlü oyuncu saatler öncesinden kuyruğa giren hayranlarına imza vermenin yanı sıra onlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Başarılı oyuncu ‘’ benim için en önemli şeylerden biri motivasyon o yüzden her ayın başı motivasyon cümleleri koydum belki insanlar okuyup biraz olsun kendilerini  iyi hissederler diye umuyorum’’ diyerek insanların en çok mutluluğa ve motivasyona ihtiyaç duyduğuna dikkat çekti. ’’Kızımın ve benim gülüşümü seven herkese bu gülüş bulaşşın istedik’’ diyen Ceyda DÜVENCİ ŞAKRAK ajandanın amacının bu yılın en umutsuz anlarını bile hep birlikte mutluluğa çevirmek olduğunu vurguladı.

Bunun yanı sıra Ebeveyn danışmanlığı, çocuk-ergen psikolojisi üzerine çalışan Psikolog Çiğdem Doğan Bilgin anne ve baba adaylarına dünyaya gelecek çocukları için önemli tüyolar verirken ebeveynlere de hem kendileri hem de tatlı minik yavrularının gelişimi için oldukça çarpıcı bilgiler aktarıp ziyaretçilerin sorularına cevaplar verip fotoğraflar çekildi.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikler için takipte kalın.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz