Pazar
Patchy rain possible14 °C
Pazartesi
Partly cloudy17 °C
Salı
Partly cloudy18 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

CandyCrush, Forum Gaziantep’e geliyor

milyonlarca insanın severek oynadığı CandyCrush oyununu Gazianteplilerle buluşturmaya hazırlanıyor...

CandyCrush, Forum Gaziantep’e geliyor
14 Aralık 2016 İHA

Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, milyonlarca insanın severek oynadığı CandyCrush oyununu Gazianteplilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bu eğlenceli oyunu oynamak ve sürpriz hediyeler kazanmak isteyen herkes 16-25 Aralık tarihlerinde Forum Gaziantep’e davetli.Şehrin buluşma noktası Forum Gaziantep, eğlenceli etkinliklerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan mobil şeker kırma oyunu CandyCrush, 16-25 Aralık tarihleri arasında Forum Gaziantep ziyaretçilerini bekliyor.

12.00-19.00 saatleri arasında herkesin ücretsiz oynayabileceği oyunda iki adet turnuva alanı kurulacak. 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için ayrı, daha küçük çocuklar için ise daha farklı iki alan kurulacak etkinlikte, en iyi skoru yapan oyuncular birbirleriyle kıyasıya yarışacak.

Kurulacak alanda 5 - 9 yaş arası çocuklar, görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop ile Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için özel hazırlanmış CandyCrush şekerlerine kavuşacak. 10 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler ise kendilerine özel olarak hazırlanmış dev dokunmatik ekranda CandyCrush oynayacak ve en iyi skoru yapmaya çalışacaklar.

Çocukların renk ve tamamlama kabiliyetlerini geliştireceği ve sosyalleşeceği etkinlik, tüm yaş gruplarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.Milyonların sevdiği oyun CandyCrush’ı oynamak ve sürpriz hediyeler kazanmak isteyen herkes Forum Gaziantep’e davetli.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz