Pazar
Patchy rain possible14 °C
Pazartesi
Partly cloudy17 °C
Salı
Partly cloudy18 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Burada Düğün Yapana, Balayı Odası Hediye!

Gaziantep’te düğünlerin gözde mekanı haline gelen Şirehan Otel, 2017 yılı rezervasyonlarını muhteşem bir kampanya ile başlattı.

Burada Düğün Yapana, Balayı Odası Hediye!
10 Kasım 2016 MyGaziantep

Gaziantep’te düğünlerin gözde mekanı haline gelen Şirehan Otel, 2017 yılı rezervasyonlarını muhteşem bir kampanya ile başlattı. 2017 Yılında Şirehan’da yapılacak rüya gibi bir düğünle dünya evine girecek olanlara, Hürrem Sultan balayı odasında bir gece konaklama hediye edilecek.

EVLENECEKLERE GÜZEL HABER

Türkiye’nin en büyük kervansaray oteli olan Şirehan’dan, 2017 yılında evlenecek olanlar için güzel haber geldi. Gaziantep’te hem yaz, hem de kış düğünlerinin favori  mekanı olan Şirehan, yeni evlenen çiftlere unutulmaz bir gece de yaşatacak. Şirehan’da düğün yapanlar, yeni evli çiftler için özel olarak düzenlenen Hürrem Sultan balayı odasında bir gece misafir edilecekler.

Tarihi İpekyolu üzerinde bulunan Şirehan, buram buram tarih kokan yapısı, mistik havası ve unutulmaz lezzetleri ile yerli ve yabancı konuklardan büyük ilgi görüyor. 1885 Yılında Halep Valisi Cemil Bey’in taliamatları ile yapılan Şirehan, Osmanlı dönemine ait en güzel kervansaraylar arasında yer alıyor.

HER MEVSİM GÖZDE MEKAN

Her taşında bir tarih yazılı olan Şirehan, yerli ve yabancı turistlerin yanında düğün yapacak yeni çiftlerin de gözdesi haline geldi. Şirehan’ın otantik avlusunda yapılan yaz düğünleri gibi kış aylarında yapılan salon düğünleri de unutulmaz bir düğüne imza atmak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Tarihin, konforun ve lezzetin mekanı olan Şirehan Otel, yeni çiftlere en mutlu günlerinde rüya gibi bir düğün gerçekleştirmek için her türlü ayrıntıya büyük önem veriyor.

Şirehan Otel

HÜRREM SULTAN BALAYI ODASI HEDİYE

Şirehan Group Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Kavas, nişan ve düğün gibi etkinliklerin insan hayatındaki tarihi günler olduğunu belirterek, “Bu tarihi günü, Gaziantep’in tarihi ve kültürünü yansıtan, adeta bir müzeyi andıran, mistik ve otantik bir ortamda geçirmek isteyen çiftlerimizi Şirehan Otel’e bekliyoruz. 2017 yılı için düğün rezervasyonlarını almaya başladık. Üstelik çiftlerimize büyük bir sürprizimiz var. Önümüzdeki yıl otelimizde düğün yapacak olan çiftlerimize, özel olarak düzenlenmiş olan Hürrem Sultan balayı odasında bir gecelik konaklama hediye edilecektir” şeklinde açıklamada bulundu.

HER İHTİYACA ÖZEL SALONLAR

Gelin adaylarının nişan, kına ve düğünler için rüyalarını süsleyen Şirehan Otel’de her ihtiyaca özel salonlar bulunuyor. Düğün, nişan ve kına gibi gecelerin yanında, her türlü kongre, sempozyum ve toplantıya da başarı ile evsahipliği yapan Şirehan Otel’de, 50 kişiden 600 kişiye kadar farklı sayıdaki gruplar için 17 salon bulunuyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz