Pazar
Partly cloudy26 °C
Pazartesi
Patchy rain possible24 °C
Salı
Orta kuvvetli veya yoğun sağnak yağışlı25 °C
Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Boşlukta Oturan Adam İlgi Odağı Oldu!

Herhangi bir destek almadan boşlukta duran adam, Gaziantep’te şehrin herhangi bir noktasında her an karşınıza çıkabilir!

Boşlukta Oturan Adam İlgi Odağı Oldu!
27 Eylül 2016 Haber Merkezi

Geçtiğimiz aylarda Avrupa'nın büyük kentlerinde sık sık karşımıza çıkan "havada oturan adam"lar, ilk kez sahneye çıktığı 1830 yılında olduğu gibi görenleri hala şaşırtmayı başarıyor. Boşlukta oturan adamın saatlerce havada oturduğunu görenler "Bunu nasıl yapıyor" diye birbirlerine soru yöneltiyorlar. Son dönemde Gaziantep’te ortaya çıkan boşlukta oturan adam görenleri hayretler içerisinde bırakmayı başardı.

Gaziantep'te yaşayan ve gösteriyi cep telefonu ile görüntüleyen Burcu Kaya şunları söyledi "Gerçekten çok ilginç bir sunum. Günlerdir buradan geçiyorum ve gösteriyi her gördüğümde hayretler içinde kalıyorum. Elbette olayda bir büyü veya sihir yok, bunu biliyorum ancak yine de püf noktasını bir türlü bulamıyorum" dedi.

Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerini şaşırtmayı ve mutlu etmeyi her defasında başaran şehrin gözde alışveriş merkezi Forum Gaziantep’in hazırlamış olduğu öğrenilen gösteri, fizik kurallarına karşı gelerek bir ilki yaşattı. Herhangi bir destek almadan duran adam, boşlukta oturarak Forum Gaziantep gazetesi okurken şehrin ilgi odağı oldu ve izleyenler tarafından bol bol fotoğrafları çekilip video görüntüleri alındı.

Ziyaretçilerine iyi vakit geçirme konusunda iddialı olan Forum Gaziantep’in sürprizlerinin yıl boyu hem şehirde hem alışveriş merkezi içerisinde devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz