Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Gaziantep'te etkinlikler; tiyatrolar, konserler, sergiler, bahar şenlikleri, spor müsabakaları, diplomatik buluşmalar, siyasi görüşmeler

Konkordato Semineri

12
Kasım
2018
15:00
Giriş TürüÜcretsiz
KategoriSeminer
Etkinliği Düzenleyen Gaziantep Ticaret Odası
Etkinlik Yeri

Gaziantep Ticaret Odası

İncilipınar Mah. Ticaret Odası Hizmet Kompleksi. Şehitkamil Gaziantep Posta Kodu : 27002
Çağrı Merkezi : 0850 205 27 27 Telefon : (0 342) 220 30 30 (Pbx) Fax : (0 342) 231 10 41
Konkordato Semineri

GTO’nun öncülüğünde Gaziantep iş dünyasına yönelik olarak 12 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 15.00’de  “ KONKORDATO VE KONKORDATO SÜRECİNDE BORÇ VE ALACAKLARIN HUKUKİ DURUMU” konulu seminer gerçekleştirilecek.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep Barosu, Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası (GSMMMO), Gaziantep Yeminli Mali Müşavirler Odası ( YMMO), Hasan Kalyoncu ve Gaziantep Üniversitesi işbirliği ile “KONKORDATO VE KONKORDATO SÜRECİNDE BORÇ VE ALACAKLARIN HUKUKİ DURUMU” konulu seminer gerçekleştirilecek.

Seminerle ilgili olarak Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından yapılan açıklamada, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk fakültesinden Prof. Dr. Şaban Kayıhan, Gaziantep Üniversitesinden Öğretim üyeleri Tayfun Ercan, Erkan Alsu, Gaziantep Barosu’dan Avukat Ömür Taşar ile Gaziantep Ticaret Odası Meclis üyesi ve Yeminli Mali Müşavir Sabri Hamamcı’nın konuşmacı olarak katılacağı seminerde Konkordato sürecinde borç ve alacakların hukuki durumu, kimlerin Konkordato talebinde bulunabileceği, Konkordato sürecine girebilmek için ne gibi şartların arandığı ve başvuru için neler yapılması gerektiğinin anlatılacağı belirtildi.

GTO toplantı salonunda 6 kurum ve kuruluşun işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “KONKORDATO VE KONKORDATO SÜRECİNDE BORÇ VE ALACAKLARIN HUKUKİ DURUMU” konulu seminer.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz